Śnieżka Satynowa
Cena: 2.5L-65z³ 5L-120z³Film:

Śnieżka Satynowa - 5x wyższa odporność na szorowanie na mokro od farb lateksowych odpornych na mycie wg PN-C-81914, - nie chlapie podczas malowania, - łatwa aplikacja, doskonałe krycie, - łatwe usuwanie plam i zabrudzeń.

śnieżka Satynowa to farba do wnêtrz wyprodukowana przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii TeflonR surface protector oraz najwyższej jakości żywic i pigmentów. Dziêki tej wyjątkowej formule tworzy niezwykle trwałe powłoki, które pozwalają na zachowanie idealnego wyglądu i koloru ścian. Ze wzglêdu na subtelne satynowe wykończenie zalecana jest do stosowania na gładkich i płaskich powierzchniach ścian. Pozostawia wyjątkowo odporne na mycie i szorowanie powłoki, z których łatwo można usunąć plamy i zabrudzenia. Jej szczególne właściwości sprawiają również, że farba nie chlapie podczas malowania, jest łatwa w aplikacji oraz doskonale kryje. Farba przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń: z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet, również tych z włókna szklanego. Ze wzglêdu na wyjątkowe właściwości i trwałość farba jest polecana do malowania pomieszczeń szczególnie narażonych na zabrudzenia np. ciągi komunikacyjne, korytarze, pomieszczenia prywatne i biurowe, salony i aneksy jadalne.

informacje dodatkowe opakowania: 2,5L; 5L wydajność: 14m2/L okres gwarancji: Data ważności i nr partii: na opakowaniu. dostêpne kolory: 41 kolorów + biały Atesty, oznaczenia i wskazania bezpiecznego stosowania produktu Atest PZH oraz Karta Charakterystyki dostêpna jest pod numerem telefonu infolinii 801 500 801.

AGROBUD Sp.z O.O. Spółka Komandytowa ul. Średzka 49, 54-001 Wrocław-Leśnica tel: (0-71) 349-38-48, 349-36-26, 349-20-44